Çanağı Çatlat, Rakiplerini Çatlat

Arkadaş, dost ve aile ortamının vazgeçilmez oyunu batak Matgame tarafından geliştirilerek Çanak Batak adı ile kart oyunları severler ile buluştu. Çanak Batak oyunu ile gelen özellikler sayesinde oyuncular rekabet ortamını doyasıya yaşıyorlar. Matgame tarafından geliştirilen batak oyunu artık çok daha gerçekçi ve muhteşem 3D grafikler ile desteklenmiş. 3D grafiklerin gücünü oyuna yansıtan Matgame Çanak Batak oyununu daha gerçekçi hale getirmiş.

Rekabet ortamını daha fazla perçinlemek için haftalık ve aylık liderlik tablolarının yer aldığı oyun batak tutkunlarının büyük beğenisi ile karşılandı. Matgame firması batak tutkunlarına ücretsiz indir, internetsiz batak indir seçenekleri ile mobil cihazlarına oyunu uygulama olarak yükleyebilme seçeneği getirmiş. Hem Android hem de iOS cihazlar için geliştirilen uygulama Google Play Store ve App Store’da mevcut. Facebook üzerinden batak oynama seçeneği de oyunun güzel özellikleri arasında yer alıyor. Çanak Batak oyununu facebook üzerinden oynamaya karar vermişseniz oyunu indirmenize gerek kalmıyor.

Oyunda yer alan “Hediyeni Al” kısmında ise oyuncular saatlik ve günlük fişler kazanabiliyorlar. “Çarkıfelek” özelliğinde ise; çarkıfelek çevrilerek oyuncular çeşitli ödüller kazanabiliyor hatta oyuna dahil edilen “Büyük Ödül’e” ulaşabiliyorlar. Çanak Batak oyunu aynı zamanda sosyalleşmenize de olanak tanıyor. İnternetsiz indir seçeneği ile uygulamasını yüklediğiniz veya facebook üzerinden giriş yaptığınız oyunda yer alan sohbet özelliği ile dilerseniz oyun sırasında arkadaşlarınız ile görüşebiliyorsunuz. Oyunu sadece belirli arkadaşlarınız ile oynamak isterseniz “Özel Masa” seçeneği ile sadece arkadaşlarınızla Çanak Batak oynayabiliyorsunuz. Sohbet özelliği üzerinden oyun arkadaşlarınıza ikonlar ve hediyeler göndererek etkileşimde bulunabiliyorsunuz. İhale, Eşli İhale ve Koz Maça şeklinde 3 tip oyunun bulunduğu Çanak Batak’ta 12 farklı odada oyun oynanabiliyor. Bu sayıda giriş potu miktarı önem taşıyor.

7’den 70 herkes tarafından sevilen batak oyununa yeni bir soluk getiren Çanak Batak ile artık batak oyunu çok daha eğlenceli. Kesintisiz batak oyunu keyfini yaşayacağınız ister mobil cihazınızda ister dizüstü bilgisayarınızda isterseniz de masaüstü bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Çanak Batak oyunu mutlaka denenmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir